Маневиччина туристична

Туристсько-екскурсійний маршрут "Нектар Полісся"

Туристсько-екскурсійний маршрут "Нектар Полісся" 

                                                                ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ

                                        ВІДПОЧИНКОВОГО МАРШРУТУ „НЕКТАР ПОЛІССЯ"

Туристично-ексурсійний маршрут "Нектар-Полісся" - це чудова подорож, під час якої Ви зможете ознайомитись з заготівлею і смакуванням, процесом переробки та дегустації березового соку, а також помилуватись природно-заповідними об'єктами Маневиччини.

Маневиччина – це край споконвічних лісів і голубих озер, ніжна й велична у красі своїй наша Поліська земля, вона ласкаво вітає всіх, хто іде до неї з щирим і відкритим серцем, і радо показує все, чим багата її природа.

09.30 – Зустріч туристів та учасників туристсько – екскурсійного маршруту

             „НЕКТАР ПОЛІССЯ”.

10.00 – Огляд території березового гаю, ознайомлення з процесом заготівлі та

             смакування березовим соком, на території Колківського лісового

             господарства.

11.00 – Продовження туристсько – екскурсійного маршруту, з переїздом на

             заготівельний пункт Маневицького лісового господарства (з

             відвідуванням Градівського лісництва„ Оконських джерел).

12.00 – Ознайомлення з відділом природи Маневицького краєзнавчого

             музею, та виставкою „Нектар Полісся” (всі види соків, які

             виготовляють підприємства Маневиччини).

13.30 – Обід.

14.30 – Продовження туристсько – екскурсійного маршруту з ознайомленням

             процесу переробки та відвідуванням заготівельного пункту в

             Городоцькому державному лісгоспі, ознайомлення з процесом

             заготівлі, смакуванням березового соку.

15.00 – Відвідування природно-заповідних об’єктів Маневиччини – лісові

             заказники «Дубина», «Маневицький», загально зоологічний заказник

             «Маневицький».

16.00 – Відпочинок біля вогнища.

Цей відпочинковий маршрут розроблений спільно з державними лісовими господарствами та Маневицьким краєзнавчим музеєм має на меті, показати туристам по перше краєвиди Полісся та весняний розмай, з смакуванням, та ознайомленням з заготівлею та переробкою березового соку. Адже лісові господарства окрім традиційного асортименту випускають нові види соку: сік березовий з лимоном і апельсином, а постійні замовники це супермаркети обласного центру та іноземні споживачі найбільше замовляють сік натуральний з цукром.

          Майже кожна поліська сімя робить березові запаси. Полісяни знають, ніщо так добре не втамує спрагу у косовицю, як кружка прохолодного березового напою.

         Я з усією впевненістю можу сказати що:

                 Березовий сік – нектар Полісся.

 

Все про березовий сік від Петра Хомича.

Березовий сік — прозора, солодкувата рідина, що міститься в судинах деревини берези і утворюється у великих кількостях в період весняного сокоруху (з кінця березня до середини травня). Забезпечує активну життєдіяльність точок росту дерев у період їх весняного пробудження. Містить глюкозу (0,5 — 2%), мінеральні речовини (0,03%, у тому числі К, Са, Fe).

Користь березового соку. Весною, люди, як правило, ослаблені авітамінозом, березовий сік діє на організм, дає наснаги й тонізує. Березовий сік, дуже цінний продукт, що чинить благодійний вплив на весь організм людини. Не дарма з давніх часів завжди так любили і поважали білокоре дерево, присвячуючи йому так багато душевних пісень і віршів. Березовий сік не тільки смачний і живильний, але й дуже цілющий. Цей традиційний поліський напій має більш як 30 цінних компонентів, Він містить фруктовий цукор, органічні кислоти, вітаміни й мікроелементи.  У березовому соку містяться солі калію, заліза, кальцію, органічні речовини, моноцукри. Він дуже добре стимулює обмін речовин в організмі людини, сприятливо сприяє скорішому звільненню організму від продуктів обміну і тому дуже добре цінується при інтоксикаціях та захворюваннях, викликаних порушенням обмінних процесів в організмі, виводить з організму всілякі шлаки.

Як пити березовий сік. Поліcяни традиційно вживають березовий сік замість узвару, проте з медичної точки зору пити березовий сік найкраще по 1 склянці десь 3-4 рази на день за півгодини до прийому їжі. За наявності кашлю чи застуди, березовий сік варто підігріти, можна розбавити його молоком, полоскати горло проти ангіни або інших захворювань горла.

Зберігання березового соку. Свіжий березовий сік можна тримати в холодильнику чи коморі не довше, як 2 доби.

Прикмети погоди на Поліссі. Якщо з берез іде більше ніж зазвичай березового соку - літо буде дощовим.

Лікувальні властивості березового соку. Сік допомагає при безлічі хвороб. Медичні дослідження показали, що прийом хоч би однієї склянки в день протягом 2-3 тижнів (оптимально випивати три рази на день по склянці за півгодини до їжі) допоможе організму впоратися з весняною слабкістю, авітамінозом, неуважністю, втомою і депресією. Березовий сік корисний при бронхіті, туберкульозі, подагрі, ревматизмі, анемії й фурункульозі. Випивають березовий сік по 1-3 склянки в день протягом 3-4 тижнів. Вживання березового соку сприяє розщеплюванню каменів в сечовому міхурі і нирках, очищенню крові, посиленню обмінних процесів.

Корисно пити сік і при виразці шлунку, захворюваннях печінки, дванадцятипалої кишки, жовчного міхура, зниженій кислотності, радикуліті, ревматизмі, артриті, бронхіті, туберкульозі, цинзі, головному болі.

До того ж, березовий сік підвищує опірність організму до застудних, інфекційних і алергічних захворювань, має глистогінну, сечогінну, протипухлинну дію.

Березовий сік дуже корисний при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, які супроводжуються зниження кислотності, тому що має вплив на кислотоутворюючі функції шлунка. Березовий сік може легко засвоюватися організмом. Він швидко всмоктується, не затримуючись у тканинах, і при цьому стрімко виводяться продукти обміну з організму.

Зовнішньо березовий сік рекомендують приймати при артритах, промивання поранень, які дуже довго не гояться, набряках і трофічних виразках. Має сприятливий вплив при запаленні легень, простудних захворюваннях. За допомогою щоденних промивань, примочок і компресів березовий сік допомагає в лікуванні гострої екземи, нейродерміту, псоріазу, шкірного свербежу, фурункульозу, грибкових шкірних захворюваннях. Корисний при захворюваннях печінки, а також є протиглистовим засобом.

Також соком берези корисно протирати шкіру при екземі, вугрях, для зволоження і очищення сухої шкіри. Дуже добре нанести на шкіру обличчя наступну маску: змішати 1 ст. л. сметани з 2 ст. л. березового соку і 1 ч. л. меду. Тримати таку маску потрібно близько 15 хвилин, змити прохолодною водою, шкіра після неї матиме красивий матовий відтінок.

Протипоказаний березовий сік тим, у кого алергія на пилок берези. Багато соку не можна пити тим, у кого є камінці в нирках, а саме оксалати. Оскільки напій має сечогінну дію, він може проштовхнути оксалат у сечовивідні шляхи.

Збирання березового соку. Коли, де і як збирати березовий сік. Точний період заготівлі березового соку встановити важко, тому що він залежить від природних умов. Наприклад, якщо під час березневої відлиги сік вже почав текти, і несподівано ударили морози, він може на якийсь час припинити виділятися.

Проте, як правило, сік починає бігти, коли тане сніг і набухають бруньки, а це за звичай приблизно у середині березня. В лісах Полісся частіше збирають, в останній тиждень березня, на початку і в середині квітня. При цьому збирання березового соку проводиться протягом світлового дня, допоки в березі активно циркулює ця її поживна рідина. Кращим часом для збору соку вважається проміжок між 12 і 18 год., коли він тече найсильніше.

Збирати сік припиняють, коли вже розпускається листя, в другій половині квітня.

Збирають березовий сік у старому лісі, в місцях, призначених для вирубки, серед давніх берез, яким понад 30 років, діаметр стовбура яких перевищує 30 см, при цьому чим старіше дерево - тим краще воно для збирання соку, та й для самої берези.

Найбільш безпечний для дерева спосіб одержання соку наступний. У дереві сверлиться акуратний круглий отвір, глибиною 1-1,5см, не більше 2-3 сантиметрів (залежно від товщини кори), свердлом або ножем, напрямком знизу вгору, так щоби березовий сік вільно стікав вниз. У жодному разі не можна користуватися сокирою, у який вставляється жолобок. По ньому стікає сік у посуд.

Крім того, отвір варто робити з північного боку берези, де зазвичай збирається найбільше березового соку В зроблений отвір необхідно вставити трубочку, якою березовий сік і стікатиме у заготовлений посуд. Більше одного отвору робити не доцільно. Від діаметру дерева залежить кількість отворів, які можна зробити: якщо 20-25 см - то тільки один, при об`ємі 25-35 см - два, при 35-40 - три, а якщо діаметр більш як 40 см - допустимо зробити чотири отвори.

Таким чином можна одержати до 15 л соку в добу, що досить для 2-3 чоловік. По закінченні періоду заготівлі отвір обов'язково замастити мохом, або закрити деревяною пробкою.

Не можна брати сік від молодих дерев, діаметр стовбура яких менших за 30 см. Це унеможливлює зростання берези. Штраф, що стягується лісниками за підсочення молодого дерева з метою збирання березового соку, сягає 320 гривень.

Збирати березовий сік для себе можна без усіляких дозволів, аби лише не псувати дерева та не сочити молодих берез. Натомість, відповідно до Лісового кодексу України, в разі заготівлі березового соку на продаж, необхідно придбати в лісництві т. зв. "лісовий квиток"

Нормальна швидкість збирання березового соку: 3-х літрова банка під 30-ти річним деревом має заповнитися за 6 годин.

Як консервувати та зберігати березовий сік. Враховуючи що свіжий березовий сік можна отримати навесні з надлишком, його можна законсервувати і споживати протягом усього року. Хоча такий сік, звичайно, вже не той цілющий напій, що з дерева.

Наші предки пили березовий сік без додавання цукру - це був традиційний слабкоалкогольний напій на застіллях. Вони настоювали  березовий сік на сухофруктах, з різними добавками, в банці, прикритій марлею. Добавляючи в «березові сльози» сік ягід, настої на травах, загалом, використовуючи на здоров`я цей чудовий весняний подарунок природи як хто може. і з різноманітними рецептами.

Бродіння березового соку: сік можна процідити в бутлі та зброджувати за температури близько 10 -15 градусів 2-3 тижні, щільно обмотавши шийку бутлів якоюсь ганчіркою. Цукор не додавати, перевіряти раз на 3-4 дні, щоб згори не утворювалася пліснява. На виході отримується зброджений березовий сік із кислуватим смаком та приямним ароматом.

Щоб зберегти березовий сік, з нього готують квас: нагрівають до 35 градусів, додають по 15-20 г дріжджів і 3 родзинки на 1 літр, на смак можна додати лимонну пудру. Після цього банку або пляшку щільно закривають і залишають на 1-2 тижні. Вийде дуже смачний, газований напій!

Квас із березового соку: рецепт. Свіжий березовий сік можна нагріти десь до 35 градусів і додати в нього 20 грамів дріжджів на літр. Закваску поставити на 3-4 дні в темне холодне місце, після чого березовий квас можна законсервувати. Інший рецепт як приготувати березовик: до березового соку який простояв три дні додати підсмажені житні зерна або сухарики (5 г на літр), настоювати добу, процидіти.

Також можна  квас приготувати дещо по-іншому: до 10 л березового соку додають сік 4 лимонів, 50 г дріжджів, 30 г меду або цукру, родзинки з розрахунку 2-3 штучки на пляшку. Розлити по пляшках і тримати 1-2 тижні в темному прохолодному місці. У описаних вище випадках квас може бути готовий вже через 5 днів, але від того, що він простоїть довше, напій не зіпсується: його можна зберегти на все літо.

Модний крюшон із березового соку: рецепт. Аби приготувати крюшон, потрібно змішати літр свіжого березового соку та сухого білого вина, додати склянку цукру. Настояти в холодильнику чи коморі 3 години.

Бальзам із березового соку: на відро свіжого березового соку кладуть до 3 кг цукру, 2 літри вина чи горілки та штук 5 дрібно порізаних лимонів із шкіркою. Заливають у діжку й ставлять на 2 місяці в погреб чи комору. По тому напій розливають у пляшки й витримують у горизонтальному положенні ще 3-4 тижні, після чого отримують готовий алкогольний продукт.

Консервований березовий сік - старий чудо-напій поліських відунів. Згідно з давніми рецептами (Центральне Полісся), потрібно взяти річні паростки сосни й добре їх промити, ошпарити, зняти весь наліт. По тому свіжий березовий сік нагріти майже, але не до кипіння (заміри показали десь 80 С), і додати до нього кілька жмень хвої. Розрахунок приблизно 50 г хвої на 1 літр березового соку. Після цього березовий сік потрібно настояти протягом рівно половини світлого дня (виходить десь 6 годин) і процідити. Далі додати ложку меду й ще раз розігріти майже до самого кипіння й так проварити півгодини. Готовий напій зберігати в пляшках.
Настоюють протягом шести-семи годин, після чого проціджують, додають 50 г цукру і 1-2 г лимонної кислоти. Розливають сік у бутлі та пастеризують 25 хвилин при температурі 90-95 градусів.

Як настоювати березовий сік: найкраще на листах звіробою та ягодах рябини, можна також на м'яті та мелісі, ягодах шипшини, на липовому цвіті. Розрахунок - 1 жменя на 1 літр березового соку, настоювати потрібно 5 годин, по тому консервувати. Крім того, туристи ще люблять іноді березовий сік змішувати з фруктовими та овочевими соками.

А ще березовий сік корисний для блискучого волосся. Він володіє відмінним косметичним впливом. Якщо користуватися лосьйоном, який приготовлений на основі березового соку, то можна з легкістю позбавитися від підвищеної жирності волосся, зупинити їх випадання і додати блиску. Щоб приготувати такий лосьйон, вам потрібно буде в скляній банці ретельно змішати дві склянки березового соку, одну столову ложку рідкого меду і одну чайну ложку дрібної кухонної солі. Після того як сіль розчиниться, треба перелити суміш у чисту скляну затемнену банку, додати одну склянку горілки, ретельно перемішати. Потім щільно закрити суміш і залишити у темному місці на десять днів.

Перед тим, як ви будете мити голову, слід розділити волосся на прядки і ватяним тампоном нанести лосьйон з березового соку на шкіру голови, при цьому трохи втираючи його в шкіру. Потім потрібно пов’язати на голову рушник і залишити на одну-дві години. Після чого вимити голову шампунем і обполоснути трохи підкисленою водою (потрібно одну чайну ложку лимонної кислоти або оцту розвести у тазику з водою). Користуватися лосьйоном з березового соку необхідно перед кожним миттям голови. Проробляти процедуру десять днів, після чого зробіть перерву на десять днів, і так повторюйте до тих пір, поки лосьйон не закінчиться.

Ось такі настанови для правильного збирання та зберігання березового соку Вам розкажуть та покажуть екскурсоводи, а ще ви дізнаєтесь багато нового та цікавого... а особливо дітки, які не бачили на власні очі, як відбувається все вище сказане!

За більш детальною інформацією звертайтесь в Маневицький краєзнавчий музей. 

Директор Маневицького           П.М.Хомич

краєзнавчого музею

 

                                                                            44600, смт.Маневичі

                                                                 вул.Незалежності, 22,

                                                                 Маневицький краєзнавчий музей.

                                       Телефони для довідок:(03376)2-10-40. 0968465967

                                                                 e-mail: mukutovuch_ok@mail.ru

© 2010 Всі права застережено