Символіка та Фотогалерея

1. Зміст символіки:

Символікою Маневицького району (землі) є Герб – офіційний знак та Прапор – символ територіальної громади району (землі).

2. Опис символіки:

2.1. Герб Маневицького району (землі) є відображенням природних особливостей краю.

2.2. Герб району (землі) має форму жита із співвідношенням сторін 3 : 4.

Головним елементом Герба у серцевині щита є зображення на блакитному його тлі (фоні) трьох ялин, що символізує основне багатство району (землі). У главі щита зображення лелеки – символу любові, щастя і вірності, який завжди повертається до рідного краю.

У підніжжі – золотисте колосся, що відображає основу життєвого достатку жителів району (землі) (зображення герба додається).

2.3. Прапор Маневицького району (землі) – прямокутне полотнище із співвідношенням ширини до довжини 2 : 3, на якому від древка відділяє кутом до середини рівнобедрений трикутник червоного кольору, від якого походять рівнозначні по ширині смуги, розміщені в порядку зверху до низу блакитного, жовтого та зеленого кольорів.

Основні кольори Прапора характеризують:

  • червоний – історичний колір Волині, мужність, сміливість та великодушність;
  • блакитний – чесність, бездоганність та чесноту;
  • жовтий – (золотий) – достаток і багатство краю;
  • зелений – надію, волю, радість та приналежність до Полісся через наявність головного багатства Маневиччини — лісу, лук. (зображення Прапора додається).
  • 3. Порядок використання символіки:

3.1. Фізичні та юридичні особи використовують символіку Маневицького району (землі) вільно.

3.2. Використання Прапора і Герба Маневицького району (землі) у комерційній, рекламній, інформаційній діяльності проводиться лише з дозволу районної ради або уповноважених нею голови та його заступника на визначених умовах.

Порядок використання символіки визначається розпорядженням голови районної ради.

Самовільне використання символіки для вказаних цілей не допускається.

Прапор Маневицького району (землі) може використовуватись поряд із прапором Волинського краю та Державним прапором України під час організації і проведення масових заходів. Крім того, він може бути вивішений для використання, як місцева атрибутика при оформленні приміщень, прилеглих територій підприємств, установ, організацій, районного центру.

3.3. Включення елементів Прапора і Герба району до символіки населених пунктів здійснюється за погодженням з Маневицькою районною радою.

3.4. Зміни до положення, як і до самої символіки, вносяться та розглядаються депутатами у встановленому порядку на сесійному засіданні районної ради.

Фотогалерея: